Переваги використання інтернет-реклами: Google Ads

02.03.2021
контекстолог львів
Заяць Олександр 
Google Ads - один із найкращих інструментів для реалізації своїх рекламних стратегій та розвитку свого бізнесу в інтернеті . Він дозволяє створювати різні типи оголошень відповідно до вашої мети.

Можна розмістити рекламу в інтернеті не тільки через Google Ads, а також використовувати рекламу в Twitter, таргетинг в Facebook або реклама в LinkedIn, проблема полягає в тому, що реклама на цих платформах відображається лише у стрічці новин цих платформ.

Реклама в Google Ads з’являється в найпотужнішій і найпопулярнішій пошуковій системі у всьому світі - Google , а також на всіх веб-сайтах, пов’язаних із вашою тематикою вашого продукту. Це означає, що є більше шансів отримувати покази та кліки на користувача, що є основною стратегією збільшення продажів та залучення нових клієнтів для бізнесу.

Далі ми перерахуємо низку переваг чи причин, чому справді цікаво робити ставки на налаштування реклами в інтернеті, відому також як контекстна реклама Google Ads , PPC (Pay-Per-Click) або реклама з оплатою за клік.
Зміст
1. Основні причини для використання Google Ads в інтернет-рекламі
1.1 Ads приводить більше клієнтів, ніж Linkedin і Facebook
1.2 Доповнює позиціонування SEO
1.3 Контроль бюджетів
1.4 Безпека при оплаті
1,5 Швидкі результати
1.6 Немає меж
1.7 Можливості сегментації
1.8 Вимірювання результатів
1.9 Безкоштовна документація
1.10 Різноманітність каналів
1.11 Брендинг

Основні причини для використання Google Ads в інтернет-рекламі

Google Реклама конвертує більше, ніж Linkedin і Facebook

Без сумніву, соціальні мережі - це дуже важливий канал для зв’язку з користувачами, але зараз ми про Google Ads.

У Google Ads не всі продукти/послуги реалізуються однаково, але гарантує, що буде здобуто велику кількість користувачів (завдяки їх широкому охопленню), які готові отримувати інформацію під час своїх пошукових запитів. А це, відповідно, означає більшу кількість конверсій для вашого бізнесу.

Доповнює позиціонування SEO

За допомогою SEO-маркетингу (Search Engine optimisation/Оптимізація пошукової системи) ви можете отримувати велику кількість трафіку на сайт і це ідеальне рішення, оскільки вартість переходу на сайт дорівнює нулю, також можна збільшити впізнаваність бренду.

SEO передбачає роботу в соціальних мережах, контент маркетинг та технічні аспекти в коді сайту, тому вам доведеться мати кваліфікованих фахівців у цих завданнях.

Результати є довгостроковими, а інвестиції постійними, тому SEO доповнює стратегію інтернет-реклами, а пошуковий маркетинг в Google Ads допомагає нам досягти короткострокових результатів на “вже і негайно”.
Потрібне налаштування інтернет реклами, але немає часу розбиратися самостійно? Реклама працює, але не приносить дохід? Замовте послугу налаштування від Legion!

Контроль бюджетів

Ви завжди знаєте, скільки витрачаєте на рекламу. Google Ads надає можливість повністю контролювати бюджет, який виділяється на рекламу в Інтернеті, а також вирішувати, скільки ми хочемо інвестувати, без максимуму чи мінімуму.

Отримайте більше інформації тут.

Безпека в оплаті

Google Ads гарантує повну безпеку при здійсненні оплати рахунків, і ми завжди маємо доступ до руху своїх витрат, доходів та наявного балансу.

Негайні результати

Однією з головних переваг пошукової реклами в Google Ads є те, що її результати надходять у короткий термін. Ви можете потрапити на перші позиції першої сторінки Google одразу після налаштування пошукової реклами Google Ads.

Крім того, ми можемо використовувати цей інструмент для реклами та просування нових продуктів за допомогою кампаній ремаркетингу.

Оскільки ми отримуємо швидкі результати, збільшення рекламних інвестицій забезпечує збільшення успіху.

Немає географічних меж

Ви маєте можливість дістатись до будь-якої частини світу, якщо компанія є міжнародною. Існує багато конфігурацій з точки зору розташування, мов тощо. Все для того щоб вийти на міжнародний рівень, залишилося тільки залишити заявку послуги налаштування реклами в інтернеті на сайті підрядника, який реалізує ваші амбіції ;)

Можливості сегментації

Як правило, вам потрібно лише декілька днів, щоб почати отримувати звіти про кампанію та мати можливість перевіряти результати ваших оголошень та ключових слів. Реклама Google дозволяє отримати доступ до різних панелей, де можна налаштувати безліч різних звітів залежно від показників, які вас цікавлять.

Безкоштовна документація

Однією з головних переваг реклами Google є кількість доступної інформації, що дає змогу більше використовувати та оптимізувати інструмент.

Різноманітність каналів

Google Ads забезпечує широке охоплення та дає нам можливість використовувати різні канали для розробки реклами в Інтернеті . Це такі канали як: медійна мережа, пошукова мережа, відео на платформі YouTube та інші.

Брендування

Завдяки кампаніям ремаркетингу, ми можемо демонструвати оголошення тим користувачам, які вже взаємодіяли з нашим сайтом, та зробити так, щоб наша реклама створювала ефект впізнаваності бренду окремим сегментам аудиторій сайту.

Висновок

На закінчення можна сказати, що існують різні способи налаштування реклами в інтернеті , але найбільш ефективною стратегією для збільшення клієнтів наразі є налаштування контекстної реклами Google Ads .

Поділитися з друзями
© 2021 LEGION
рекламне агенnство львів
Контакти
Ми в соціальних мережах - приєднуйтесь!
Залиште свій телефон, і ми зв'яжемось з вами!
+38 (096) 361 89 38
ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ!
Налаштуємо або виправимо помилки збиткових кампаніях.
Made on
Tilda