Реклама послуг
в інтернеті

Барбершоп

реклама послуг в інтернеті
аудит пошукової реклами

Проблеми і рішення

1. Проблемою пошукової реклами на той час була мала кількість ключових слів та відсутність структури кампаній, груп оголошень та ключових слів. Це був 2019 рік, тоді найкращий формат налаштування пошукової реклами вважався метод гіпер сегментування ключових слів SKAG-кампанії, мінімум ключових слів на групу оголошень та унікальні оголошення під кожну з цих груп, що ми і зробили (PS. на даний момент такий формат налаштування дає погані результати);

2. Шаблонні оголошення;

3. В контекстній рекламі гугл не використовували ремаркетинг, який не завжди дає прямі конверсії в рекламному кабінеті, однак підігріває аудиторію, яка раніше взаємодіяла з сайтом, та впливає на загальну аналітику сайту, тобто на загальну к-сть конверсій (тут ми описуємо тільки рекламу Google Ads);

4. Ну і стандартна проблема всіх рекламних акаунтів, навіть у 2021 році - мала кількість або відсутність мінус слів, через що клієнти витрачають кошти на нецільовий трафік та отримують меншу к-сть конверсій у підсумку.

Результати через 2 місяці

Google Ads

Витрати - 195 $
Заявки - 145
Ціна заявки - 1,34

Google Analytics -загальні показники ефективності сайту

Заявки +79,04%
оптимізація реклами гугл
Показники реклами Google Ads
оптимізація реклами гугл
Показники реклами Google Analytics

Станом на 2021 рік

З Men's Hall ми працюємо по сьогоднішній день і навіть нав'язливі конкуренти не розлучили нас ;)

З дозволу Men's Hall покажемо вам показники виключно Google Ads за червень 2021.

Витрати - 248 $
Заявки - 331
Ціна заявки - 0,75 $

Як бачите, навіть при мінімальному бюджеті на рекламу можна отримувати хороші показники і навіть їх покращувати з часом.
ефективна реклама гугл
Будемо з вами чесними, все це не заслуга однієї контекстної реклами в Google Ads. Для росту життєво необхідний комплексний і системний підхід, бажання рости, розвиватися та щось змінювати на ринку, таке як у власника студії чоловічого догляду Men's Hall - Irynei Palyh.

Якщо Вам, раптом, необхідно записатися в барбершоп у Львові або просто глянути на сайт, про який йшла мова, тисніть на виділений кольором текст.
Витрати - 61,68 $
Заявки - 86
Ціна заявки - 0,72
Початкові дані:
Збільшити кількість записів на послуги через сайт за допомогою налаштування пошукової реклами в Google Ads. Вартість залучення клієнта (заявка) не повинна перевищувати 2 $.
Завдання:
У серпні 2019 року із запитом на аудит існуючої реклами Google до нас звернулася студія чоловічого догляду Men's Hall, яка займається наданням б'юті послуг для чоловіків у Львові. Студія тільки відкрилася та існувала всього 3 місяці. Клієнт хотів залучати більше клієнтів через інтернет та поступово нарощувати базу клієнтів студії. Власник студії активно включився в роботу і швидко надавав всю необхідну інформацію, тому за 2 місяці вдалося покращити результати.
Передісторія
Men’s Hall - нестандартний барбершоп у Львів, а ціла студія чоловічого догляду, створена для того, щоб відвідувачі відчували сучасну та спокійну атмосферу, серед повсякденого життя, а також насолоджувалися мінімалістичною філософією з елегантним стилем Men's Hall!
Клієнт
Можемо повторити результат для Вашого бізнесу
Звісно, якщо Ви не барбершоп, з конкурентами не працюємо
Ваше ім*я?
Посилання на Ваш сайт
Залиште свій телефон, і ми зв'яжемось з вами!
+38 (096) 361 89 38
Made on
Tilda